popularsound eu

Duet Ona I On

Opublikowano w Duet Ona I On

Duet Ona i On

Początek był klasyczny: „Nasza jest noc”. Potem on: „Dla ciebie miła”, a na koniec było: „Nie moja wina”. Czyja? Nie wiadomo, pewnie się nie dogadali, choć akurat wykonawcy tak zatytułowanej piosenki, duet „Ona i On”, dogadują się doskonale. I to oni rozpoczęli II Koncert „Seniorzy dla Miasta” kończący, niestety, karnawał, co z kolei zauważył Józef Nowicki, prezydent Konina, patronujący koncertowi.

Koncert „Seniorzy dla Miasta”, po raz drugi organizowany przez Koniński Dom Kultury, jest swoistym przeglądem przede wszystkim wokalnych osiągnięć konińskich seniorów. Niewielu dotąd wiedziało, że w Koninie działa kilka zespołów wokalnych, że zdobywają nagrody. Sami ich uczestnicy z wyrzutem mówili: znani jesteśmy w wielu miejscach, tylko nie w swoim mieście.

A zatem Duet „Ona i On” to Maria Sarna i Wiktor Nitzke. Razem śpiewają już dziesięć lat. Patronuje im Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Klub Mieszkańców, działający przy KSM. Duet zdobył, a w zasadzie wyśpiewał wiele trofeów, ostatnio w ubiegłym roku II miejsce na Wielkopolskich Spotkaniach Artystycznych Seniorów (w kategorii duetów). W minioną niedzielę na scenie KDK Maria Sarna i Wiktor Nitzke zaprezentowali aż sześć utworów, zbierając zasłużone oklaski.

Duet „Ona i On” to Maria Sarna i Wiktor Nitzke, członkowie „Jutrzenki". Ich dziesięcioletnia współpraca przyniosła im wiele trofeów, m. in. Grand Prix na Chełmińskich Spotkaniach Seniorów, nagrody na Ogólnopolskim Przeglądzie ARS w Bydgoszczy czy II miejsce na Wielkopolskich Spotkaniach Artystycznych Seniorów (w kategorii duetów).

jutrzenka 022

Macie Państwo jakieś Pytania? Jesteście Państwo zainteresowani? Prosimy kliknąć KONTAKT

WP Program TV

  • Świat według Kiepskich
    dzisiaj 17.10.2018 20:00 Polsat Perypetie rodziny Kiepskich i ich sąsiadów, mieszkających w starej kamienicy we Wrocławiu. Głowa familii, Ferdynand, to postać nieprzeciętna - wieczny bezrobotny i...
  • Pogoda
    dzisiaj 17.10.2018 20:05 TVP 1 Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody. tv.wp.pl
  • Barwy szczęścia
    dzisiaj 17.10.2018 20:10 TVP 2 Człowiek przysłany przez Wilka próbuje siłą odzyskać torbę z pieniędzmi. Nowy współlokator Kajtka i Oliwki nie studiuje i nie pracuje. Jego beztroskie zachowanie...

WP Ciekawostki

WP z Polski