popularsound eu

Joanna

Opublikowano w Skrzypce Joasia

Joanna Koralewska

kosciol

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. To chwila, kiedy łączymy się z ukochaną osobą na zawsze, stając się jednym ciałem. W tym celu należy zadbać, aby ceremonia ta stała się niespotykanym dotąd przeżyciem, dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną, którą stanowią dźwięki skrzypiec subtelnie podkreślając najbardziej wzruszający moment w naszym życiu.

Proponuję Państwu oprawę muzyczną w domu Państwa Młodych, w kościele, na przyjęciu weselnym i innych uroczystościach, którym będzie towarzyszyła magiczna atmosfera. W kościele dodatkowo mogę grać w towarzystwie organisty lub innego muzyka.Gram także w duecie skrzypce-organy, do każdego ślubu podchodzę z dużym zaangażowaniem, aby ten najważniejszy dzień w Waszym życiu był wyjątkowy i zapadł w pamięci najbliższych na długie lata.Najczęściej można mnie usłyszeć w Wielkoploskich kościołach podczas ceremonii ślubnych oraz na nagraniach internetowych. Mogę zagrać także z organistą danego kościoła.

Proponuję Państwu utwory muzyczne, które są najbardziej znane i lubiane, a które na pewno stworzą niesamowity nastrój w tak ważnym dla Państwa dniu. Ponadto istnieje również indywidualny dobór utworów muzycznych odpowiednich do danej uroczystości.

Wykonywane przeze mnie utwory w akompaniamencie organ:

1. „Aria na strunie G” Johann Sebastian Bach
2. „Ave Maria” Giulio Caccini
3. „Ave Maria” Charles Gounod
4. „Ave Maria” Michał Lorenc
5. „Ave Maria” Camille Saint-Saëns
6. „Ave Maria” Franz Schubert
7. „Canon” Johann Pachelbel
8. „Czego chcesz od nas, Panie” Jan Kochanowski
9. „Gdy klęczę przed Tobą” Paweł Orkisz
10. „Gdy się łączą ręce dwie” Pieśń religijna
11. „La Califfa” Ennio Morricone
12. „Marsz Weselny” Wilhelm Richard Wagner
13. „Nella Fantasia” („Gabriel`s Oboe”) Ennio Morricone
14. „Wspaniały dawco miłości” Pieśń religijna

Macie Państwo jakieś Pytania? Jesteście Państwo zainteresowani? Prosimy kliknąć KONTAKT